bnner jaanuar

Hiiu Valla Raamatukogus on 2018. aasta noorte kunstiaasta!

"Kunst raamatukokku" on Tallinna Keskraamatukogu algatatud projekt, mille jooksul korraldavad rahvaraamatukogud üle Eesti noorte kunstnike (14-26 eluaastat) tööde näitusi. Näitused on rahvaraamatukogude kingitus Eesti Vabariigile 100 sünnipäeva puhul.

Aasta jooksul toimub Hiiu Valla Raamatukogus vähemalt 10 erinevat näitust noortelt kunstnikelt, mille kohta infot leiab nii raamatukogu enda kodulehelt, Facebookist, Instagramist kui ka EV100 leheküljelt.
Oled 14-26. aastane ja tahaksid ka oma kunstinäitust korraldada?
Veel on võimalus paaril noorel projektiga liituda. Pole vahet, kas oled käinud kunstiringis või mitte, tähtis on kirglikkus ja tahe oma teoseid teistega jagada. Teretulnud on kõik kunstivormid, nt maal, joonistus, skulptuur, keraamika, käsitöö, klaasitööd, sepised jms kui ka digitaalkunst, nt videoinstallatsioonid, filmid, fotod jms.
Pakume võimalust kasutada raamatukogu ruume ja vahendeid; aitame nõu ja jõuga näituse planeerimisel ja sisulisel korraldamisel ning kõigis muudes küsimustes, mis projektis osalemise käigus tekivad.
Anna endast märku või küsi lisainfot aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 56500637 ja mõtleme välja kõige parema plaani. Kunstinäitused ja -üritused toimuvad 2018. aasta jooksul.
Projekti eestvedaja on Tallinna Keskraamatukogu. Rohkem infot: http://keskraamatukogu.ee/ev-100/

Näitused

04.01.2018-13.02.2018 Greete Piil ja zentangle kunst. Loe lähemalt siit. Vaata pilte näituse avamisest siit.
20.02.2018-18.03.2018 Jannela Kokla ja tumedad tunded. Loe lähemalt siit. Vaata pilte näituse avamisest siit.
20.03.2018-15.04.2018 Terje Kähri maali- ja diginäitus "Ise olemine". Loe lähemalt siitVaata pilte näituse avamisest siit.

Meediakajastused

Tulekul on veeuputus, meestelaul ja rahvamatk – juubeliaasta kevad võib alata! Postimees. 17.03.2018
Kunst raamatukokku Raamatukogu (ajakiri). 01.2018

TerjeKahr naitus