kunst raamatukokku

Hiiu Valla Raamatukogu kutsub 14.-26.aastaseid noori osalema EV100 projektis Kunst raamatukokku.

Kui oled loov ja tegeled kunstiga, on see võimalus just Sinu jaoks. Kunsti all mõtleme loomingulist ja esteetilist tegevust, mille tulemit on võimalik eksponeerida. Pole vahet, kas oled käinud kunstiringis või mitte, tähtis on kirglikkus ja tahe oma teoseid teistega jagada. Teretulnud on kõik kunstivormid, nt maal, joonistus, skulptuur, keraamika, käsitöö, klaasitööd, sepised jms kui ka digitaalkunst, nt videoinstallatsioonid, filmid, fotod jms.

Mida pakume?
Pakume võimalust kasutada raamatukogu ruume ja vahendeid; aitame viia läbi õpitubasid ja koolitusi, mis avavad Sinu kunstistiili tausta, õpetavad kirjutama projekte, ettevalmistama esitlust, korraldama näituse avamist jms.; nõustame Sind kõiges, milles abi vajad.

Võta meiega ühendust 20. augustiks 2017 aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 5275995 ja mõtleme välja kõige parema plaani. Kunstinäitused ja -üritused toimuvad 2017. ja 2018. aastal.

Rohkem infot: https://www.ev100.ee/et/noorte-kunst-hiiu-valla-raamatukogus

Projekti eestvedaja on Tallinna Keskraamatukogu. Rohkem infot: http://keskraamatukogu.ee/ev-100/

bingo 159974

Teated:

  • Hiiu Valla Raamatukogul on nüüd Instagrami konto - leiad meid kasutajanime @hiiuvallaraamatukogu järgi. Hakka raamatukogu jälgijaks, et näha raamatukogu elu piltides või lisa ise raamatukoguga seotud pilte kasutades teemaviidet #hiiuvallaraamatukogu. Vaata juba postitatud pilte siit.
  • Kõigile Hiiumaa raamatukogudele annetati laenutamiseks „Eesti orhideede käsiraamat“.
  • Alates 02.10.2017 on Hiiu Valla Raamatukogust Kärdlas ja Kõrgessaares võimalik laenutada e-lugereid. Rohkem infot leiad siit.

Hiiu Valla Raamatukogu:

Väljapanekud:

"Soome 100" (kojulaenutuses)

"Soome 100" (lasteosakonnas) 


Vaata vanu teateid

Go to top