Bingo1Hiiu Valla Raamatukogu kutsub kõiki täiskasvanuid mängima raamatubingot. Selleks küsi endale järgmisel Hiiu Valla Raamatukogu külastusel bingokaart ja voldik ning hakka mängima! Oleme valmis pannud kuus erinevat 25 väljaga kaarti, mille vahel valida. Sea endale eesmärk, kas soovid minna maksimumi peale (ehk lugeda igale väljale vastavalt midagi) või tahad saada täis diagonaali või rea (ehk lugeda minimaalselt 5 raamatut). Kõik on lubatud! Võid teha ise vastavalt ruudule valikuid võimalike raamatute vahel või küsida väljale vastavalt soovitusi raamatukoguhoidjalt. Raamatubingo eesmärk on teha lugemisvalikuid lihtsamaks, ärgitada lugema rohkem ning katsetama ka selliste teostega, mida muidu riiulist ei haaraks.

Kui oled oma bingo eesmärgi täis saanud, siis too oma bingokaart ja täidetud lugemisvoldik raamatukokku tagasi. Mai lõpus 2018. aastal toimub bingo mängijatele tore kirjanduslik ühisüritus. Loeme üheskoos pimedad õhtud põnevaks!

Vaata siit soovitusi kõikide erinevate kategooriate juurde: Link.

bingo 159974

Teated:

  • Hiiu Valla Raamatukogu koos harukogude ja teeninduspunktiga on suletud 22.-24.02.2018!
  • Hiiu Valla Raamatukogul on nüüd Instagrami konto - leiad meid kasutajanime @hiiuvallaraamatukogu järgi. Hakka raamatukogu jälgijaks, et näha raamatukogu elu piltides või lisa ise raamatukoguga seotud pilte kasutades teemaviidet #hiiuvallaraamatukogu. Vaata juba postitatud pilte siit.

Hiiu Valla Raamatukogu:

Näitus

Jannela Kokla "Tumedad tunded" 20.02.2018-18.03.2018. Loe lähemalt siit.

Väljapanekud:

"Palju õnne, Eesti" (kojulaenutuses)
"6. a soovitab" (lasteosakonnas) 
"Nukitsa konkurss" (lasteosakonnas)

Kõrgessaare haruraamatukogu:

Näitus:

Alates 19.02 näitus "Meite asjad - 100 aastat vanad"

Väljapanek

„Kõrgessaare isetegevus pildis aastast 1958“ (Imbi Sedriku ja Toivo Männi erakogust)

Vaata varasemaid teateid

Go to top