Projekti „Kultuuripärand tulevikule: avasta, jaga ja õpi“ raames toimus esimene projektikohtumine Kärdlas, Hiiumaal. Kohtumisel 10.-11. jaanuaril 2019 Hiiu Valla Raamatukogus kohtusid projektipartnerid Eestist, Leedust, Rootsist, Taanist ja Sloveeniast esmakordselt - saadi omavahel tuttavaks ja viidi end kurssi eelseisva projekti erinevate aspektidega. Paika pandi ajakava, kommunikatsiooniplaan, räägiti läbi eelarve ning alaprojektide sisulise töö pool. Alaprojekte juhtivad Leedu, Rootsi ja Taani tutvustasid ideid ning kaasasid kõiki partnereid alaprojektidega seotud töötubadesse.

Kuna tegemist on kultuuripärandi ja koduloo projektiga, said projektis osalejad tutvuda ekskursioonil Kärdla ajalooga ning Hiiumaa Muuseumis teada juba konkreetsemalt muusemi tegevustest kultuuripärandi hoidmisel, tutvustamisel ning muuseumi haridusprojektidest.imgonline com ua CompressToSize snEE1i1c0fkWg

"Eesti taasiseseisvumispäev"
"Avastades Eestimaad"