September
08.09 - Lauka raamatukogu avamine. Kohtumine kirjanik Kiiri Saare ja Helju Petsiga.
29.09 - september - "Lauamängud" -  üks vaba aja veetmise võimalus (mõtlemine, loogika, arvutamine - läbi mängu).

Oktoober
08.10 - Ettelugemisvõistluse Hiiumaa eelvoor Kärdlas. Lauka Põhikooli IV klassi kaks parimat ettelugejat võistlesid Kärdlas teiste Hiiumaa parimate ettelugejatega.
27.10 - Raamatukogupäevad koos Kärdla Nukuteatriga, külas Kersti Ojasalu. (vaata pilte)
30.10 - Raamatukogupäevad, külas lastekirjanik Kätlin Vainola ja muusik Allan Vainola. (vaata pilte)

Hiiu Valla Raamatukogu ootab meeskonda arendusspetsialisti (0,5 kohta) ja vanemraamatukoguhoidjat koolituste alal (0,5 kohta). Vaata lähemalt siit.

Näitus:

Hiiumaa Gümnaasiumi õpilaste pimendusluuletuste näitus. 13.05.2019-30.05.2019. Loe lähemalt siit.

"Puhkuse plaanid" (laenutusosakonnas)
"Eesti merejutud"