Margarita

Külalislaenutajad Hiiu Valla Raamatukogus

Raamatukogupäevade raames olid raamatukogus traditsiooniliselt külalislaenutajad. Sel korral käisid raamatukogus külas ja laenutaja ametit proovimas Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskuse juhataja Margarita Korol ja Hiiu Valla ennetustöö spetsialist Liina Siniveer. Armsad külalised proovisid, kuidas käib raamatute laenutamine, tagastamine, otsimine ja riiulitele paigutamine. Mõlemad külalised tõdesid, et töö on põnev ja õnneks külastajaid jagub. Tunnike raamatukogus läks igal juhul kiirelt ning sisukalt. Kes tuleb külla järgmisel aastal? Eks sellest lähemalt juba oktoobris 2018.

Liina

Hiiu Valla Raamatukogu ootab meeskonda arendusspetsialisti (0,5 kohta) ja vanemraamatukoguhoidjat koolituste alal (0,5 kohta). Vaata lähemalt siit.

"Palju õnne, tõlkija Ene Mäe" (laenutusosakonnas)
"Avastades Eestimaad"

Suvelugemine box2019